POCZUJ MOC TRZECH ŻAGLI!

Co mnie wyróżnia?

Nazywam się Aneta Nowak, pomagam firmom złapać wiatr w żagle i zwiększyć zainteresowanie klientów. Współpracując ze mną, zyskujesz anglistkę, psychologa oraz eksperta od marketingu i komunikacji – w jednej osobie. Zamiast inwestować w trzech różnych ekspertów – skupiasz się na współpracy tylko z jedną osobą – ze mną. Korzystasz z poszczególnych usług w takim zakresie, w jakim jest to aktualnie potrzebne w firmie. 

Lubię pracować z pasją i jak najpełniej korzystać ze zdobytej wiedzy i doświadczeń. W biznesie inspiruje mnie Strategia Błękitnego Oceanu, czyli szukanie unikalnych rozwiązań, które sprawiają, że konkurencja staje się mało istotna. Żeglarstwo morskie to jedna z moich pasji, dlatego w firmowym logo umieściłam trzy kolorowe żagle. 

Trzy w jednym

Wierzę, że każdy z nas ma swój unikalny dar – coś, czym powinien dzielić się ze światem. Kiedy go zidentyfikuje, jego zawodowa skuteczność i poczucie zadowolenia z życia rosną. Moim talentem jest skuteczna komunikacja i robię z niej użytek w codziennej pracy. 

  • Jako COACH pomogę Ci w nakreśleniu jasnej wizji rozwoju firmy. Następnie będę Cię wspierać w jej realizacji, czyli podejmowaniu konkretnych kroków przybliżających Cię do celu. Cenię szczerą i bezpośrednią komunikację. Potrafię słuchać, zadawać trafne pytania i naprowadzać na rozwiązania dzięki celnym analogiom. Wiem, jak zmotywować do działania i zadbać o spokój umysłu przed ważnym spotkaniem.
  • Jako EKSPERT OD MARKETINGU I KOMUNIKACJI pomagam docierać do klientów. Znajduję metody zwrócenia uwagi klientów i zachęcenia ich do zapoznania się z ofertą firmy. Zrobię dla Ciebie analizę rynku i prześledzę najlepsze praktyki w zakresie marketingu i komunikacji w Twojej branży. Następnie przygotuję listę inspiracji i propozycji do wdrożenia. Zajmę się ich realizacją, we współpracy z Tobą.
  • Jako ANGLISTKA pomogę Ci przygotować się do wystąpienia w języku angielskim – merytorycznie i mentalnie. Opracuję dla Ciebie i Twojego zespołu szyte na miarę lekcje angielskiego. Takie, które uwzględniają specyfikę Twojej branży i prowadzonego biznesu. Pomogę Ci rozpocząć współpracę z zagranicznymi kontrahentami.

Zrealizowane projekty

Pracowałam między innymi dla IBM Polska, Daewoo Dacom Communications i Uniwersytetu Warszawskiego. Zawodowo koncentrowałam się na trzech obszarach: 

  • MARKETING I KOMUNIKACJA

  • JĘZYK ANGIELSKI (tłumaczenia i nauka języka)

  • COACHING I SZKOLENIA (e-learning i tradycyjnie)

Pełny opis mojego doświadczenia znajdziesz na portalu LinkedIn - zapraszam do kontaktów.

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Potrzebujesz energii, klarownej strategii marketingowej i kogoś, kto pomoże Ci przełamać barierę językową?

ZADZWOŃ (+48 573 477 227) lub NAPISZ (kontakt@anetanowak.com), aby się umówić.